Térítési- és tandíjakról

Tisztelt Szülők/Gondviselők!

Felhívnánk a figyelmet, hogy 2021.januártól csak a KRÉTA rendszer e-Ügyintézés modulban van lehetőség díjfizetés indítására!!!

Hamarosan jelentkezünk használati útmutatóval, segédlettel a felület használatáról! Kérjük szíves türelmüket!

A KLIK szabályzata alapján idén egységesítésre kerültek az intézmények díjszabásai az előző évi költségvetési adatok alapján. A fizetendő díjak életkor és tanulmányi eredménytől függően kerültek meghatározásra. Felhívnánk a figyelmet, hogy az előző évhez képest változtak (emelkedtek) a díjak!

Díjak összege a 2020-2021-as tanévre:

1. 18. életévét be nem töltött tanuló HANGSZERES díja EGY FÉLÉVRE, amely tartalmazza a szolfézs és egyéb tárgyak díját is:

4,5 és 5 átlaggal félévi 10.100 Ft

4,0 és 4,4 közötti átlaggal 14.200 Ft

3,5 és 3,9 átlag között 18.200 Ft térítési díjat kell fizetni.

1. 18 és 22 év közötti tanuló HANGSZERES díja EGY FÉLÉVRE:

4,5 és 5 átlaggal félévi 30.300 Ft

4,0 és 4,4 közötti átlaggal 34.400 Ft térítési díjat kell fizetni.

1. SZOLFÉZS ELŐKÉPZŐ

4,5 és 5 átlaggal félévi 5.700 Ft térítési díjat kell fizetni.

Fizetési határidők:

1. félév: október 15.

2. félév: március 15.

Mentesség:

• halmozottan hátrányos helyzet esetén: gyámhatósági határozat, eredeti példányban (jegyzőtől),
  • tartós betegség esetén: orvosi igazolás
szükséges.

Díjkedvezmény

a mindenkori legkisebb öregségi nyugdíjhoz viszonyítva, az 1 főre jutó nettó jövedelemtől függően adható:
- akinek az 1 főre jutó jövedelme 59.850 Ft alatt van, már kedvezményre jogosult!
- Az érintetteket kérjük, számítsák ki az 1 főre jutó jövedelmüket, mert annak függvényében tudjuk a befizetendő kedvezményes díjat megállapítani!

Részletfizetés:

Indokolt esetben részletfizetés is kérhető, külön kérelemben.

Igazolások:

A kedvezményeket, a menrtességet és a részletfizetést meghatározott kérelmekben kell benyújtani valamint igazolásokkal, jövedelemigazolással alátámasztani!

A kérelmek formanyomtatványait a megfelelő szövegre kattintva találják vagy a szaktanároktól és a szobi irodából kérhetik.

Kattints a szövegre: menetesség kérelem.

Kattints a szövegre: díjkedvezmény kérelem.

Kattints a szövegre: részletfizetési kérelem.

A KLIK Szabályzata olvasható ITT !

Kérdéseikkel forduljanak hozzánk bizalommal! Lásd "Kapcsolat" menüpontban.