Díjak fizetésének lehetőségei

Tájékoztató KISFILM a fizetési módokról!

1. Készpénzben a szaktanárnak vagy a szobi irodában fizetve,

2. A zeneiskolai KRÉTA felületre belépve,

• az "e-Ügyintézés" menüben
  • a "Befizenetdők" bal oldali menüpontra kattintva
  • a "kiválasztott tételek befizetése" kék mezőre kattintva,
  • A Fizetési mód kiválasztásával
  • követni kell az oldalon lévő utasításokat! A fizetés itt banki utalással vagy online fizetéssel (SimplePay) lehetséges.

A KRÉTA e-naplóhoz hozzáférést az iskola titkárságán kell kérni!

Kérdés esetén keressenek Bennünket!

Díjak összege a 2023-2024-as tanévre

A díjak - az előző tanévhez képest - emelkedtek!

A KLIK szabályzata alapján idén egységesítésre kerültek az intézmények díjszabásai az előző évi költségvetési adatok alapján. A fizetendő díjak életkor és tanulmányi eredménytől függően kerültek meghatározásra. Felhívnánk a figyelmet, hogy az előző évhez képest díjak(emelkedtek) a díjak!

1. 18. életévét be nem töltött tanuló HANGSZERES díja EGY FÉLÉVRE, amely tartalmazza a szolfézs és egyéb tárgyak díját is:

4,5 és 5 átlaggal félévi 14.000 Ft

4,0 és 4,4 közötti átlaggal 19.600 Ft

3,5 és 3,9 átlag között 25.200 Ft térítési díjat kell fizetni.

1. 18 és 22 év közötti tanuló HANGSZERES díja EGY FÉLÉVRE:

4,5 és 5 átlaggal félévi 42.100 Ft

4,0 és 4,4 közötti átlaggal 47.700 Ft

3,5 és 3,9 átlag között 53.300 Ft térítési díjat kell fizetni.

1. SZOLFÉZS ELŐKÉPZŐ

4,5 és 5 átlaggal félévi 6.200 Ft

4,0 és 4,4 közötti átlaggal 6.700 Ft térítési díjat kell fizetni.

Fizetési határidők:

1. félév: október 15.

2. félév: február 15.

Mentesség:

• halmozottan hátrányos helyzet esetén: gyámhatósági határozat, eredeti példányban (jegyzőtől),
  • tartós betegség esetén: orvosi igazolás
szükséges.

Díjkedvezmény

a mindenkori legkisebb öregségi nyugdíjhoz viszonyítva, az 1 főre jutó nettó jövedelemtől függően adható:
- akinek az 1 főre jutó jövedelme 59.850 Ft alatt van, már kedvezményre jogosult!
- Az érintetteket kérjük, számítsák ki az 1 főre jutó jövedelmüket, mert annak függvényében tudjuk a befizetendő kedvezményes díjat megállapítani!

Részletfizetés:

Indokolt esetben részletfizetés is kérhető, külön kérelemben.

Igazolások:

A kedvezményeket, a mentességet és a részletfizetést meghatározott kérelmekben kell benyújtani valamint igazolásokkal, jövedelemigazolással alátámasztani!

A kérelmek formanyomtatványait a megfelelő szövegre kattintva találják vagy a szaktanároktól és a szobi irodából kérhetik.

Kattints a szövegre: mentesség kérelem.

Kattints a szövegre: díjkedvezmény kérelem.

Kattints a szövegre: részletfizetési kérelem.

A KLIK Szabályzata olvasható ITT !

Kérdéseikkel forduljanak hozzánk bizalommal! Lásd "Kapcsolat" menüpontban.

Térítési- és tandíjak fizetéséről

Tisztelt Szülők/Gondviselők!

Az e-Kréta felületen kerülnek kiírásra a tanulók fizetendő díjai. A felületre belépve találhatók a fizetéshez szükséges adatok.
Kérjük a díjak banki átutalásának előnyben részesítését a készpénzfizetéssel szemben!

Segítség az alábbi lehetőségekre kattintva:

Útmutató PDF formátumban
Útmutató videó formátumban (mp4)

Szöveges útmutató:
  • Belépés az e-KRÉTA felületre laptopon vagy számítógépen, gondviselőként. Ahány gyermek van, annyiszor külön felhasználónévvel történő belépés szükséges. Az e-KRÉTÁ-ba belépéshez segítséget a kezdőlapon találnak!

• Kattintson az e-Ügyintézés modulra!

• Kattintson a bal oldali menüben a „Befizetendők” lehetőségre!

• Pipálja be a rögzített előírást, majd kattintson „A kiválasztott előírás befizetése” gombra!

• Kattintson a „Banki átutalás” gombra!

• A megjelenő felületen találhatók (a fizetéshez), az átutaláshoz szükséges adatok. Nyissa meg saját bankjának felületét, majd innen az e-KRÉTA felületéről másolja át az adatokat.

FONTOS!!! – A közlemény rovatba HIBÁTLANUL másolja be a betűkből-számokból álló kombinációt. Ezzel a kóddal azonosítja be a Tankerület a tanuló befizetését, nincs szükség más adatra!

• A BIZONYLAT letöltéséhez kattintson ismét a „Befizetendők” bal oldali menüpontra, majd kattintson egyszer a tanuló nevére!

• A megjelenő „Alapadatok” felületen találhatók az előírt díj adatai.

• A „Bizonylatok” szóra, majd „A bizonylat letöltése” gombra kattintva tölthető le a rendszer által generált bizonylat.

Kérdés esetén keressenek Bennünket:
titkárság: +36 30 7141215
vezető:     +36 30 7140793